Kadın Hastalıkları | Özel Korfez Marmara Hastanesi

Kadın Hastalıkları

Kadın Hastalıkları

Marmara Hastanesi Kadın Hastalıkları – Doğum Ünitemizde gerçekleştirilen doğumlarla yılda 1000 den fazla ailenin anne-baba olma sevincine ortak olmaktayız. Ayrıca, pek çok Jinekolojik Operasyon ile kadınlarımızın sağlığına kavuşmalarında pay sahibi olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Hastalık ortaya çıkmadan önce önüne geçilmesinin tedavi edilmesinden daha önemli olduğu bilinciyle koruyucu hekimlik çalışmalarına ağırlık verilmekteyiz. Bu amaçla 30 yaşını geçen her kadının yılda en az bir kez jinekolojik muayene olmasını ve rahim ağzı kanseri taraması için PAP smear yaptırmasını önermekteyiz. Hastanemizde normal ve riskli gebeliklerin takibi de yapılmaktadır. 4 boyutlu, renkli Doppler ultrason cihazları ile anne karnındaki bebeğin anatomik yapısı detaylı olarak incelenebilmektedir.

Hastanemizin Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümünde, Kadın Hastalıkları ve Doğum ile ilgili bütün tedaviler modern standartlarla uygulanmaktadır.

Rutin jinekolojik muayene ve periyodik kontroller

Gebelik takipleri ve ilgili bütün tetkikler, (USG, 2li ve 3lü tarama testleri vs.)

3 Boyutlu ve 4 Boyutlu Ultrasonografi (renkli ultrason)

2.düzey obstetrik ultrasanografi

Fetal girişimler (amniyosentez,kordosentez)

Kanser taramaları (smear-lab)

Her türlü jinekolojik operasyon (açık veya kapalı / endoskopik)

Doğum Kontrol Yöntemleri (Rahim içi araç, kolda deri altı, implant, tüplerin bağlanması, doğum kontrol iğneleri ve hapları)

Lokal veya Genel Anesteziyle Kürtaj

Menopoz Polikliniği

Epidural (Ağrısız Doğum)

IUI (AŞILAMA)

Jinekolojik endokrinoloji, infertilite (kısırlık) tedavisi, hormon bozuklukları tedavileri yüksek hasta memnuniyeti sağlanan diğer alanlardır.

BÖLÜM DOKTORLARIMIZ

Op. Dr. Leyla EREN

Dr Sayfası

Op. Dr. İsmail YILMAZ

Dr Sayfası

Op. Dr. Tuncer EREN

Dr Sayfası

Op. Dr. Özlem KEMİK GÜL

Dr Sayfası